pátek 2. prosince 2011

Ples na Žofíně

Zbytek listopadu utekl rychle. Oslavili jsme Martinky kulatiny v El Asadoru, kam nás pozvala na nedělní brunch. Výtečné jídlo, dobrá společnost, zkrátka moc hezká oslava.

První víkend v prosinci jsme se zúčastnili plesu v paláci Žofín. Romča z řad organizátorů; Štěpán, Ivo a Marťa jako jedni z mnoha hostů. Večer moderoval Jan Čenský.

V přilehlých sálech bylo spousta jídla, přinesli jsme si nějaké ke stolu a sledovali při tom Martina Chodúra. Zazpíval výborně naživo. Pak jsme shlédli vystoupení a choreografii tanečníků Yemiho. Po nich byla laserová show a program pokračoval i dole, kde v menším sále zpívala s kapelou Debbie, tedy Deborah Kahl. V Rytířském sále hrála cimbálovka, ale dlouho jsme se tam nezdrželi, přesunuli jsme se nahoru, kde zpívala Petra Janů.

Večer příjemně ubíhal, ale to nejlepší teprve přišlo - vystoupení skupiny Olympic. Štěpán se postavil před pódium přimo před Petra Jandu a udělal pár pěkných fotek.

Kapela odehrála skvělý minikoncert, užívali si to a bylo na nich vidět, že i po těch dlouhých létech spolu je to pořád baví. Super zážitek a hezký závěr večera i pro nás.

V neděli jsme se vypravili opět na nedělní brunch do naší oblíbené restaurace El Asador a zakončili tak náš kulturně jídelní víkend.

Žádné komentáře: