sobota 23. února 2013

Výlet na Mělník

Únor utíká rychle a nese se ve znamení zařizování všeho možného. Ve všem tom shonu jsme si zašli poprvé v Praze do Running Sushi, kde kolem vás jezdí talířky s dobrotami a vy si jen vybíráte na co máte chuť. Pěkně jsme se nadlábli sushi i dalších pochutin.
Running sushi Smíchov
V půlce měsíce jsme se stavili za Romči tátou při příležitosti jeho svátku a viděli jsme i všechny dědečky a babičky. V týdnu jsme se se Stáňou a Jirkou vydali pro změnu do mexické restaurace, kde jsme si pochutnali na degustačním menu. O víkendu jsme vyrazili do Mělníka za Štěpánovým tátou, který je po operaci kyčle. Už od rána sněžilo a Prahu přikryla sněhová pokrývka. Napadlo asi nejvíc sněhu za tuto zimu.

Dorazili jsme na Mělník a strávili nějakou dobu s tátou. Potom nás před nemocnicí vyzvedli Verča s Honzou a šli jsme si zasáňkovat. Projeli jsme se na pár kopečkách a hezky se vyvětrali. Potom jsme byli do večera na návštěvě a pochutnali si na domácím guacamole a pizze. Hráli jsme lego hru, povídali a bylo nám moc fajn, krásně jsme si odpočinuli od všeho shonu.
Mělník

Žádné komentáře: