sobota 15. června 2013

Rozlučka Lenky a Petra

V sobotu jsme vyjeli každý jiným směrem. Romča se přidala k holkám na Lenky rozlučku se svobodou a vyjely mimo Prahu směrem k Nymburku, kde se ubytovaly v Bučickém mlýnu. Všude je pěkná příroda a zvířátka.

Hned po příjezdu jsme se šly projít do lesa v okolí a ve dvě jsme měly oběd – halušky ve farmě Košík. Prošly jsme se kolem farmy, kde jsme viděly lišku, prasátka, husy atd.Potom jsme si daly relax v zahradách zámku Loučeň.

Celý večer jsme hrály aktivity, byly jsme rozdělené do dvou týmů - čtyři blondýnky proti čtyřem brunetkám. Byla to sranda a ještě k tomu náš tým blondýnek zvítězil.

V noci jsme toho moc nenaspaly a ráno už jsme frčely zpátky do Prahy.


Štěpán pro změnu vyjel s Petrem a klukama do Rakovníka. Sraz byl v 12:00 na náměstí v restauraci Černý Orel, kde jsme si dali oběd a všichni se seznámili.

Potom jsme se přesunuli do komplexu Monaco, kde jsme se ubytovali. Tam se k nám připojil Kari a zajezdili jsme si na motokrách. Měli jsme každý tři jízdy a šlo nám to docela dobře. Dráha byla dobře upravená, motokáry seřízené, takže nás ani tolik nebolely ruce od řízení.


Potom jsme se přesunuli do centra, zahráli si fotbálek

a na večeři jsme byli opět u Černého Orla. Tady jsme popíjeli do pozdních hodin. Po deváté hodině jsme se přesunuli do salonku nahoře. Kari měl pro každého doutník, pokuřovali jsme a čekali až dorazí večerní překvapení pro Petra.


Slečna se jmenovala Karmen a předvedla pěkný striptýz. Na závěr jsme si ještě dali dobrý kebab ve městě, poslední pivo a panák v nonstopu a kolem třetí šli spát do penzionu.

Moc fajn akce, akorát druhý den při ranní procházce trochu opička :-).

Žádné komentáře: