sobota 22. června 2013

Svatba Lenky a Petra

Přesně tři týdny po naší svatbě jsme byli pozváni na svatbu Lenky a Petra, která se konala na Váňově statku u Pelhřimova. Týden před tím jsme se s nimi pěkně rozloučili se svobodou. Moc jsme se těšili, navíc Štěpán šel Petrovi za svědka. Z Prahy jsme vyráželi v deset dopoledne, Romča si ráno ještě stihla dojít ke kadeřnici. Dorazili jsme na místo před dvanáctou, kde nás přivítali Petr s Lenkou. Bylo krásně, hosté se postupně sjížděli a v půl druhé byl obřad venku.

Všichni se na sluníčku trochu potili, ale uteklo to rychle, pan farář to zbytečně neprotahoval a novomanželé si řekli své ano. V zahradě se ještě všichni chvíli fotili a pak jsme se přesunuli dovnitř statku, kde byl pěkný chládek. Před hostinou měl Štěpán projev a potom jsme se hezky najedli.

Pak následovala vtipná tombola a novomanželský taneček, ke kterému krásně zazpívala svědkyně Ája písničku Stand By Me. Navečer se šli novomanželé vyfotit do okolí, mezitím začala hrát kapela Patex. Venku na dvoře proběhlo chytání květiny.

Potom jsme se přesunuli dovnitř, pili a tancovali do rána. Kapela byla skvělá, novomanželé zářili štěstím a moc jsme si to celé užili, super svatba.

Žádné komentáře: