sobota 7. prosince 2013

Wellness víkend v Harrachově

Listopad utekl rychle. Rekonstrukce bytu pokračují s drobným škobrtnutím, dokončení se nám o měsíc oddálilo kvůli zpoždění dodávky nových oken, ale už se těšíme, až to bude všechno hotové. Snad v únoru. Do toho úterní salsa a dodatečné pracovní věci po Štěpánových rodičích, kteří jeli na tři týdny do lázní. Náročné období.
Rádi jsme přijali pozvání od Romana a Ivči a stavili se u nich v pěkném novém bytě a povečeřeli. Také jsme byli na návštěvě u Petra a Lenky, kde jsme dostali skvělý quiche. Kromě toho nám sdělili radostnou novinu ohledně očekávání přírůstku do rodiny.

V pátek vyrazila Romča s Evičkou na dámskou jízdu do Harrachova, kde se ubytovaly v hotelu Centrum. Během dne se objevil silný vítr a sněžení, takže holky raději jely vlakem.
Romča: Ubytovaly jsme se s Evičkou na pokoji a šly do bazénu a do vířivky. Pak jsme si daly véču v restauraci. Ráno jsme se nasnídaly a šly se projít ke skokanským můstkům. Vleky byly ještě zavřené, sněhu sice dost, ale foukal silný vítr a pořád sněžilo. Asi za hodinu nám byla zima a tak jsme se zašly zahřát do hospůdky bramboračkou. Odpoledne jsme si udělaly francouzskou manikúru a pak jsme měly v hotelu masáž. Večer jsme hrály karty. Ráno jsme se nasnídaly, ještě se znovu prošly venku a po obědě jely domů. Pěkně jsme si odpočinuly.

Žádné komentáře: