sobota 18. října 2014

Sraz spolužáků Zhoř

V pátek po práci jsme vyrazili ke Kamýku. Nabrali jsme na Andělu Petra. Zastavili jsme se ve Zbraslavi, kde jsme si dali dobrou večeři v mexické restauraci Barabizna. Po setmění jsme dojeli do malé vesnice jménem Zhoř, kde jsme si se Štěpánovými spolužáky pronajali chalupu na víkend. V pátek večer jsme popíjeli, holky nakoupily nějaké dobroty a povídali jsme si do dlouho. V sobotu jsme se dobře vyspali a vyrazili na malý výlet k Langově rozhledně na Onom světě. Bohužel mraky ležely dost nízko, takže výhled nebyl tak dobrý. Zkusili jsme se zúčastnit soutěže o večeři - vyfotit si selfie s podzimní tematikou.


Vedle v restauraci jsme si dali něco teplého k pití.

Vrátili jsme se do chalupy, kam dorazila Lenka s Vašíkem. Ten se stal rychle středem pozornosti. Od té doby, co jsme ho viděli naposledy hodně vyrostl.

Vyrazili jsme pěšky do Kamýku, kde jsme hledali nějakou hospodu. Volno měli jenom u Bílé Růže. Dlouho jsme čekali na průměrné jídlo, kuchař to v kuchyni nezvládal. Vrátili jsme se do chalupy autem a rozloučili se s Lenkou, Petrem a Vašíkem. Večer jsme si udělali turnaj ve stolním fotbálku a hezky jsme si zahráli.

Druhý den před polednem jsme odevzdali chalupu a vyrazili zpět k Praze. Cestou jsme se zastavili na rozhledně na Veselém vrchu. Měli jsme tentokrát štěstí a mraky se zvedly. Výhled shora byl pěkný.


Popojeli jsme kus dál podél Vltavy a zastavili se na moc pěkné vyhlídce Máj.

Kousek dál jsme došli k druhé Smetanově vyhlídce.

Kolem čtvrté jsme dorazili do Zbraslavi a najedli se zase v mexické restauraci Barabizna, kde je výborné jídlo. Rozloučili jsme se a vrátili se domů. Fajn víkend.

Žádné komentáře: