neděle 18. ledna 2015

Lasergames

Zatímco Romča byla v Izraeli, Štěpán se o víkendu potkal s rodinkou Petr+Lenka+Vašík. Vyzkoušeli jsme nový podnik na Vinohradech - Vinohradský pivovar. Jídlo vynikající, ale pivo ještě potřebuje vylepšit. Potom jsme si s Petrem zahráli kulečník u Jiřáku.
Když se Romča vrátila, v týdnu jsme vyrazili na konverzaci v Angličtině zdarma. Kdysi jsme na podobná setkání chodili, ale ta zanikla. Teď jsme objevili další skupinku, která se schází v Kavárně Pražírna na I.P.Pavlova. Bylo to fajn, jak konverzace, tak kavárna. Mají tu naprosto vynikající kávu. V sobotu po kině (poslední díl Hobita) jsme na ni museli znovu zajít.
V neděli Iva zorganizovala Laser games, tentokráte v aréně na Andělu, kde jsme ještě nebyli. Naše sedmá hra celkem a určitě ne poslední. Hrací plocha je veliká (asi druhá největší v Praze) a dobře členěná se spoustou zákoutí. Narozdíl od jiných arén je tu i hned několik vyvýšených stanovišť. Měli jsme bohužel zamluvenou jen jednu hru, ale zaběhali a zastříleli jsme si pěkně. Hráli jsme ve dvanácti lidech a dva týmy proti sobě, nejlepší byla Romča s přezdívkou Alpha.

Po nás byla celá aréna zabookována pro narozeninovou party, takže nás pak obsluha vyháněla, což nám trochu kazilo zážitek. Došli jsme si na Anděl na oběd a rozešli se domů.

Žádné komentáře: