čtvrtek 30. dubna 2015

JumpPark

V neděli jsme nabrali Romči mámu a Jirku a sešli jsme se s Marťou a Ivem v hotelu Na Farmě. V místní restauraci mají vlastní hovězí z chovu vedle, pochutnali jsme si na hutném hovězím vývaru s knedlíčky, steacích, telecích jatýrkách, ale i na lívanečcích s borůvkami a domácí šlehačkou. Byli jsme pořádně nacpaní, když jsme odjížděli. Pak jsme se ještě stavili u dědy a babičky v Milčicích. Byli tu i strejda s tetou a spoustu jídla, na které už jsme ale neměli vůbec místo.
Ve čtvrtek po práci jsme se rozhodli vyzkoušet společně se Stáňou a Kubou novinku v Praze - JumpPark. Je to veliký trampolínový park, skákací plocha od stěny ke stěně tvoří jedno velké hřiště. Je tu i "foam pit" - pěnový bazének, kde je možné cvičit akrobacii. Před vstupem do prostoru jsme se převlékli do sportovního oblečení a poslechli si čtvrthodinovou instruktáž.
Skákání vyplavuje spoustu endorfinů, ale je i fyzicky náročné a spálí se při něm spousta kalorií. Začali jsme na malých trampolínách a už po chvíli člověk cítí nohy. Navíc chvíli trvá, než získáte dobrou rovnováhu a balanc.

Nejvíc nás bavil bazének s pěnovými kostkami. Tady jsme se odhodlávali k různým skokům, až se klukům nakonec podařilo i salto dopředu.

Docela jsme se zapotili a odcházeli jsme spokojení rovnou na pivo, protože žízeň byla po skákání velká. Ještě malý sestřih Štěpánových skoků:

Žádné komentáře: