neděle 8. listopadu 2015

A je tu podzim...

Život vám občas připomene, že špatné věci k němu prostě čas od času patří. Koncem října byla Romča hospitalizovaná na neurologii s meningoencefalitidou. Vzhledem k jejímu těhotenství jsme měli obavy, ale naštěstí se rychle začala uzdravovat a koncem týdne už ji pustili domů. Na celý listopad dostala neschopenku s vycházkami, takže jsme víkendy začali plánovat v klidu. Malé procházky do parků v okolí a nebo do kavárny Šlágr na něco sladkého.:-)

V sobotu se u nás zastavili Ivana s Martinem. Na oběd jsme zašli do nedalekého podniku Tom's burger. Kolem je více dobrých burgráren, ale většina jich je v sobotu v době oběda zavřená. Na Tom's burger se navíc dají koupit vouchery na Slevomatu. Normálně by nás to odradilo, ale recenze na internetu jsou dobré a Stáňa s Kubou už tu byli a burgery jim chutnaly. A nám taky. Po jídle jsme zašli na vyhlídku do Riegrových sadů.

V neděli jsme v rámci Romči vycházek zašli do parku Ztracenka. Bylo pěkné a na listopad nezvykle teplé podzimní počasí. Na hradbách (bastionu) vedle bylo opět vystavené umění.Pak jsme se ještě prošli v Grébovce s Ivou a Jirkou.

Žádné komentáře: