sobota 5. listopadu 2016

Podzimní focení s Adélkou

Rozhodli jsme se opět pro rodinné focení s maličkou. V sobotu ráno jsme se vystřídali v kadeřnictví na Míráku (abychom byli oba ještě krásnější), a pak jsme celá rodinka vyrazili směrem do Řevnic. Cestou jsme se zastavili na oběd v pivovaru MMX. Štěpánův bůček výborný, ale Romči rizoto bez chuti, pivo super, ale obsluha průměrná.

Stejně jako minule jsme se domluvili s fotografkou Katkou na venkovní focení v hezkém parku Havlíčkovy sady, který se vine středem obce Řevnice kolem Moklického potoka. Z pivovaru to byl jenom kousek. Zaparkovali jsme vedle parku, kde už byla fotografka. Šli jsme postupně odshora a na pěkných místech dělali fotky. Trefili jsme to akorát, listí už je skoro opadané a na trávníku hrálo všemi barvami. Adélka si focení užívala, akorát stejně jako minule se v průběhu pokakala. Rychle jsme jí přebalili a udělali ještě několik fotek.Jsme nadšení, opravdu hezké fotky a Adélka bude mít super památku.
Rozloučili jsme se s fotografkou a vydali se zpátky do Prahy. Ještě jsme se zastavili na Slavii, nahoře nakrmili Adélku ovocem a něco málo nakoupili v Tesku.

2 komentáře:

도은혜 řekl(a)...

she is super cute. adorable :) miss u guys from Lucy.

도은혜 řekl(a)...

nice family photos! lovely