neděle 28. ledna 2018

Návštěva v Praze a Cukrář

V sobotu dopoledne jsme dojeli do Českého Brodu, kde Romča navštívila prababičku na LDNce (ještě přijeli Marťa a Milčický děda). Její zdravotní stav není moc dobrý, ale snad bude lépe.
Štěpán s Adélkou mezitím dojeli do Milčic a zašli za pradědou. S dědou a babičkou z Milčic jsme se později sešli na obědě v Poděbradech v restauraci Náš hostince. Je to fajn hospoda s dobrým jídlem a pivem. Po obědě jsme vzali autem dědu s babičkou k nám do Prahy. Zašli do divadla U Hasičů na Cavemana, zahráli jsme si také kulečník a večer se k nám připojili i Štěpánův děda s babičkou. Jenom škoda, zase jsme si neudělali žádné společné foto.
V neděli dopoledne jsme Milčického dědu s babičkou doprovodili na vlak. Pak jsme vedle Masaryčky zašli k Cukráři. Super místo, které je otevřené od prosince. Všechno se tu vyrábí přímo na místě za sklem a prodává čerstvé. Samozřejmostí je osobní přístup obsluhy, domácí dezerty vypadají jako umělecká díla, kafe je skvělé...určitě zase navštívíme.


Ještě se nám nechtělo domů, a tak jsme zašli do velikého hračkářství Hamleys Na Příkopech. Adélce se tu hodně líbilo, pro děti je tu opravdu úplně vše k hraní. Akorát ceny jsou hodně napálené - za atrakce i za hračky.

Žádné komentáře: