sobota 19. května 2018

Den rodiny v Grébovce a 95. let Českého rozhlasu v Riegrových sadech

V sobotu dopoledne jsme vyrazili do Grébovky na akci Den rodiny. Byla tu spousta atrakcí pro děti - Adélka si zaskákala v hradu, skládala lego, malovala si, proběhla překážkovou dráhu, a také si pohladila sovu a hada. Na pódiu vystoupil Václav Upír Krejčí, kouzelník Kožíšek a Míša Nosková s muzikálovou písničkou.
Odpoledne jsme se přesunuli do Riegrových sadů, kde byla oslava narozenin 95 let Českého rozhlasu. Byli jsme na dece na koncertě Jaroslava Uhlíře, to bylo fajn, všichni notoricky známe jeho písničky a co skladba to hit. Pak jsme viděli Slzu a na stadionu Sokola vedle skupiny Lake Malawi a Buty. Mezitím se k nám připojili Iva, Jirka a Lada, která pobíhala všude kolem. Hodně akční dítko.
Večer přišel déšť, ale pršelo jen chvíli. Ještě jsme se viděli s Kačkou a malou Míšou, která si vždycky hezky hraje s Adélkou.Na večeři jsme zašli do Puticy, kde nám vynadali, že už jsme tam dlouho nebyli. Vtipné uvítání a je určitě fajn se cítit jako štamgast. Štěpán si dal pro změnu (místo tradičního burgera) vykoštěná hovězí žebírka s krupicovými knedlíčky a bbq omáčku a byly super, Romča měla burger a Adélka hummus. Spíš jí ale chutnaly knedlíčky, maso a sápala se pořád na hranolky. Výborné jídlo.

Celou sobotu jsme si skvěle užili, maximálně super rodinný den.

Žádné komentáře: