pondělí 21. prosince 2009

Staff party

Ahoj,
dnes jsme měli každý zaměstnaneckou party. Štěpán byl nejdřív na bowlingu a potom šli všichni z práce do restaurace na jídlo. Pilo se hodně (pivo a víno teklo proudem :-).
Štěpán potom dorazil do zábavního komplexu Burswood, kde měla Romča svojí staff party v o dost lepší restauraci (fine dining). Po tříchodovém menu měl každý řeč a děkovačku. Kolem jedenácté jsme si dali poslední skleničku portského a Baileys a vyrazili do kasina. Burswood komplex vypadá podobně jako Hilton v Praze - rozlehlé atrium, restaurace a pokoje nahoře s výhledem.
Kasino nás ale překvapilo svojí velikostí. Uvnitř jsou stovky automatů, rulety, black jack, bary a kavárny. Dá se dokonce sázet i na klasické "panna nebo orel". Romča během staff party dostala kupony na sázku za 10 dolarů, zkusili jsme štěstí na ruletě, ale prohráli jsme během pár sekund.
Objednali jsme si lahev vína a už jen pozorovali ostatní hráče, nebo spíš prohrávající.
Někteří kolegové a šéfové si zaplatili pokoj (taxík domů by je vyšel skoro stejně), stavili jsme se u nich nahoře. Chvíli jsme pokecali a chtěli vyrazit domů, ale byla ještě chuť na poslední drink (žízeň ajajajajaj), tak jsme se vrátili znovu do kasina. Napadlo nás vsadit deset dolarů, proč to jednou koneckonců nezkusit. Řekli jsme si, že vsadíme na ruletě a na červenou barvu. Těsně před tím, něž krupierka řekla "last bets" (poslední sázky), Štěpán si to rozmyslel na poslední chvíli a položil jeden z pětidolarových žetonů na číslo 25. Hádejte co padlo.....
190 dolarů výhra hodně potěšila (3100 Kč), neriskovali jsme dál, shrábli žetony, vyměnili za peníze a hurá domů :-). Jo štěstí je krásná věc...

Žádné komentáře: