sobota 25. ledna 2014

Verči a Honzy rozlučka

Konec ledna jsme promarodili. Rekonstrukce se nám už snad chýlí ke zdárnému kolaudačnímu konci. Dodělávají se okna a podlahy a bude následovat kuchyně, malování, zbytek elektriky a spoustu dalších drobných věcí. Oslavili jsme také Štěpánovy narozeniny, zašli jsme do belgické restaurace Los v Oslu. Dali jsme si dobré krevetky a mušle a spláchli to belgickými speciály. Dobré ceny, ale pár chybiček by se našlo, třeba to, že pro některé druhy točeného se musí chodit do kuřácké části nahoře. Kuchař něco nazdobil na talíři pěkně a něco odflákl. Ale odcházeli jsme spokojení.
V sobotu jsme vyrazili do Roudnice nad Labem, kde Verča uspořádala rozlučku. Odjíždí pracovat na dva a půl roku do Číny do Shanghaje. Honza se k ní potom přidá.
Poseděli jsme v pizzerii na náměstí, dali si večeři - pizza i ostatní jídlo bylo moc dobré a obsluhující polák byl velmi svérázný a vtipný. Pak jsme vyrazili na diskotéku Pod Lípou, kde jsme pařili do nočních hodin. Po půlnoci jsme si vzali taxíka na Mělník. Fajn akce a ještě se s Verčou a Honzou krátce uvidíme, než odletí.

Žádné komentáře: