sobota 23. srpna 2014

Lipno 3. den

Ráno jsme se ještě projeli na kolech i s Tomášem na hráz a zpátky. Vrátili jsme kola v půjčovně a pro změnu si půjčili člun na elektrický pohon. Během hodiny jsme se projeli po Lipně.Došli jsme se najíst a po obědě jsme se pěšky vydali nad Lipno, kde je stezka korunami stromů. Těšili jsme se na výhled i skluzavku, kterou se pak dá jet dolů. Bohužel poprchávalo a tak byl tobogán zavřený.

Vyšli jsme nahoru, ale dlouho jsme tam nevydrželi protože kromě deště i foukalo a byla docela zima.


Sešli jsme k tobogánu a obsluha nám prodala pár posledních lístků, takže jsme se dolů svezli.

Pak jsme se vydali podél lanovky dolů k vodě. Odbočili jsme k bobové dráze a svezli se i tam. Docela fajn, dráha je delší než v Praze, akorát vozítko trochu plavalo ze strany na stranuve vlhkém korytě.

Potom jsme se trochu zahřáli borůvkovými knedlíky v nedaleké restauraci. Rozhodli jsme se autem ještě dojet a vyzkoušet motokáry ve Frymburku. Dráha byla pěkně mokrá, voda trochu stříkala od kol a motokáry jezdili víc smykem než obvykle. Svezli se jenom Tomáš se Štěpánem.

Pak jsme šli na večeři na apartmán, Evička uvařila dobré špagety. Předtím jsme si trochu zapinkali badminton. Navečer jsme vyrazili k vodě, kde probíhala akce Lipno Sport Fest. Dali jsme si pivko, vafli a poslechli si kapelu Pitch Bender, s kterou pěkně zpívala zpěvačka Sisa Fehérová.

Žádné komentáře: