čtvrtek 16. února 2017

Dovolená na Sázavě - Úžice a Samechov

Štěpánovi se konečně podařilo vzít si alespoň dva dny dovolené v práci, takže jsme si naplánovali prodloužený víkend na Sázavě společně s Markétou, Vaškem a dětmi. Ve čtvrtek dopoledne jsme vyjeli autem do Úžic, kde jsme si pronajali fajn chatu s pěkným zázemím pro děti.

Vašek s Markétou, Toníkem a Vojtíškem měli dorazit až později, takže jsme se ubytovali a vyrazili na oběd do hotelu v Samechově. Od svatby v roce 2013 jsme tu nebyli, takže to byla hezká nostalgie, přijet sem už i s Adélkou. Bohužel jsme nezastihli majitelku, ale alespoň jsme si popovídali a zavzpomínali s hlavním managerem. Prošli jsme se i kolem nádraží, kde jsme kdysi nafotili pěkné svatební fotky. Přikládáme pro srovnání...

Na oběd jsme nakonec vyjeli zpátky do Sázavy, kde jsme si U Libora dali hotovku. Odpoledne jsme strávili na chatě a navečer vyrazili na Ratajskou vyhlídku nad řekou Sázavou. Pěkné místo.

Večer dorazila druhá rodinka, uvařili jsme si citronové špagety, najedli se, uložili děti, trochu popili vína, popovídali si a šli také spát.

Žádné komentáře: